Vårt erbjudande sträcker sig från planering och transport till installation och även avfallshantering och återvinning av er uttjänta utrustning.
Självklart tar vi med din gamla utrustning i samband med leverans och installation av den nya utrustningen.
Du kanske också vill läsa dessa artiklar?
Frakt & leverans med Schenker
Fraktpriset beror på vikten och volymen på din beställning, så kolla på tabellen på följande sida
Om du vill ha leveransen hem till dig, så får du vara beredd på att den lämnas vid din port/ytterdörr.
Mindre ordrar skickas till ditt närmsta ombud, medan större och tyngre leveranser räknas som en hemleverans.
Fråga oss gärna om vilken kategori just din order hamnar i. Ring gärna 0300-280 80
Transport & installation
Så vad väntar du på?
Martin ”MaXimus” Börjesson, som har Personlig Träning På Ånäskliniken, har tagit lärdom av ovan visdomsord – vilket genomsyrar hela verksamheten.
Han har varit företagare inom gymbranschen sedan 1979, då han startade sitt första gym. Genom åren har det blivit 47 stycken anläggningar.
Hej, jag är småföretagare, personlig tränare och designer i Göteborg, Sverige. Jag är ett fan av gym, affärer och design. Mer innehåll kommer snart! 🙂